1. Anasayfa
  2. Vozol 10000

Vozol Elektronik Sigara Dolumu Yapılır Mı?

Vozol Elektronik Sigara Dolumu Yapılır Mı?
0

Vozol elektronik sigara dolumu yapılır mı bu sorular daha sıklıkla Vozol marka elektronik sigara kullanmak isteyipte ürünler hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerden gelmektedir. Elektronik sigaraların kullanımı tüm dünya ülkelerinden sonra Türkiye’de de hızla artıyor. Bunun nedeni genel olarak bu e-sigara türlerinin kullanımı ile geleneksel sigara alışkanlığından kolaylıkla vazgeçilebilmesidir. Bir diğer yandan kullanıcılar bu sigara modellerini kullanarak nikotin alımını rahatlıkla kontrol altına alabiliyor.

Vozol elektronik marka sigaraların farklı modelleri bulunmaktadır. Bu sigara modelleri arasında yer alan Puff serileri daha sıklıkla pratik bir kullanımı olan sigaralardan yana tercih yapmak isteyenlere hitap etmektedir. Vozol 10000 veyahut 12000 yada 20000 gibi serileri tercih ederek kolaylıkla Puff sigara içimi deneyimi yaşayabilirsiniz. Puff ürünler hiç kuşkusuz ki Vozol elektronik sigara kullanımları arasında en fazla tercih edilen serilerdir.

Puff serileri tek kullanımlık olan sigara türleridir. Bu sigara türlerinin şarj edilebilir özeliği bulunur. Lakin bu sigaraların likiti bittiğinde yeniden dolumu yapılamamaktadır. Ancak kullanıcı yeniden sigara içimi yapmak isterse ürünü atarak yenisine başlayabiliyor.

Vozol Elektronik Sigara 10000 Şarj Süresi Ne Kadar Olabilir?

Vozol marka elektronik sigaraların özelliklerine ve modellerine göre şarj süreleri farklılaşabiliyor. Lakin Vozol 10000 serisinin şarjı dayanıklı olup, yeniden şarj süresi de yaklaşık olarak 40 ile 45 dakika içinde olabiliyor. Elbette bu durum şarj kablosunun özelliğine ve aynı zamanda adaptörün çıkış gücüne bağlı olarak değişim gösterebiliyor. Vozol elektronik sigara modellerinin genel olarak batarya ve pil ömrü uzun olup, kullanıcının uzun zaman kullanabileceği ürünlerdir.

Vozol elektronik sigara dolumu kullan at ürünlerde olmamaktadır. Sadece kullanıcı isterse bu ürüne harici olarak likit eklemesi yapabiliyor. Tabi bu durum cihaza zarar verebiliyor. Kullan at formunda olan Vozol Puff serilerine yeniden likit dolumu yapılmasına gerek yoktur. Zira bu ürünler sadece tek kullanıma yönelik olarak tasarlanmıştır. Dolayısıyla kullan at formlu ürünlere yeniden farklı şekillerde likit dolumu yapılması tehlikelidir. Vozol markası kullanıcılarına likit dolumu tavsiye etmiyoruz.

Elektronik sigara markalarının lideri olan Vozol, likit kalitesi açısından da kullanıcıların tercidir. Zira Vozol adı altında piyasalarda yer alan onlarca sahte ürün bulunur. Dolayısıyla Vozol likitlerinin sahte versiyonları satın alarak yaptığınız dolumların kalitesi düşük olacağı için sigara içimi de sizlere keyif vermeyecektir.

Vozol markasına ait olan ürünlerin şarjını yapabilir fakat yeniden likit dolumu yapamıyorsunuz. Ancak farklı şekillerde yapılan likit dolumu ürüne likit bittikçe eklenme yoluyla yapılabilir.

Vozol Likit Dolumu Nasıl Yapılabilir?

Elektronik sigara kullanımının sadece ülkemizde değil tüm dünya ülkelerinde de popüler olması sayesinde farklı markalar da oluşmaya başlamıştır. İşte Vozol markası da özellikle son senelerde öne çıkan elektronik sigara markalarıdır. Vozol kullan at olan Puff serileri kullanıcılara pratik bir kullanım sunuyor. Bu nedenle de kullanıcı zahmete katlanmadan rahatlıkla Puff serilerini kullanabilir. Kullan at formunda olan bu ürünlerin kullanımının bu denli pratik ve basit olması ürünü ilk defa kullanmak isteyen kişiler açısından da avantajlı olabiliyor.

Vozol elektronik sigara likit dolumu yapılabilmesi için ilk olarak kullanıcının ürünü ince bir alet yardımıyla alttan açması gereklidir. Akabinde ise burada yer alan kabloların kopmaması için kullanıcının bir hayli dikkat etmesi gereklidir. Zira elektronik sigaraların kablolarının kopması bu kabloların yeniden lehimlenmesini gerektirebilir. Dolayısıyla kullanıcının bu aşamada oldukça dikkatli olması gerekiyor. Vozol ürününün altında yer alan kapağın açılması ile bu kısımda yer alan mekanizma dışarı çıkartılır. Sonrasında ise bu kısımda olan pamuğa likit dökülür. Kapağı yeniden kapatmanız gereklidir.

Bu adımlardan sonra kullanıcının ürünü 10 veya 15 dakika beklemesi uygun olur. Böylelikle üründe yer alan likitin dağılımı da eşit seviyede olur. Ardından kullanıcı ürünü şarj ederek kullanabilir.

Vozol Tekrardan Dolum Yapılması Cihaza Zarar Verir Mi?

Elektronik sigara kullanıcıların tercihi olan Puff serilerinin genel olarak ürün bittiğinde likit dolumu yapılmaması gereklidir. Zira Vozol Puff ürünler tek kullanımlık olan serilerdir. Vozol e-sigara kullanmak yada bu sigara türlerini yeni denemek isteyen kişiler bu ürünlere yeniden dolum yapılıp yapılmadığı konusunu merak edebiliyor. Vozol elektronik sigara serilerinde yeniden likit dolumu sadece ürüne harici olarak müdahale edildiğinde olabiliyor. Puff ürünlerde genel olarak aroma çeşitliliğinin fazla olması kullanıcıların bu ürünlere yeniden ayrıca bir dolum yapmasına gerek duymamasını sağlamaktadır.

Ancak her ne kadar Puff serilerin aroma çeşitliliği fazla olsa da kimi kullanıcılar ürün bittiğinde yeni bir ürün açıp kullanmak yerine daha uygun maliyetli olan likit dolumu yapmak isteyebiliyor. Vozol ürünlerinin genel olarak tek kullanım olarak tasarlanması ürünlere harici bir dolum yapılmasına engel oluşturmaktadır. Kimi kullanıcılar tek kullanımlık olan ürünlere yeniden likit dolumu yaparak kullanmak istiyor. Lakin bu şekilde olan bir kullanım cihazın ömrünü tükettiği gibi aynı zamanda kullanıcının da sağlıksız şekilde bir sigara içimi yapmasına neden oluyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Vozol Sigara Mı? İçinde Nikotin Var Mı?

Dolayısıyla Vozol elektronik sigara Puff serilerine hiçbir şekilde likit dolumu yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Likitlerin kalitesinin düşük olması belki fiyat açısından kullanıcıları cezbedebilir ancak insan sağlığı açısından bu şekilde likit dolumu ile ürünün kullanılması son derece yanlış olup, sağlıksız bir durumdur. Kullanıcı likit dolumu yaparak kullanmaya çalıştığı sigaradan eskisi gibi verim alamaz ve ayrıca sigaranın aroması da kötü olur.

Vozol Özellikleri Nelerdir?

Vozol markasına ait olan sigaraların farklı özellikleri mevcuttur. Kullanım açısından ve aynı zamanda performans, kalite açısından da sigara modelleri değişkenlik gösterebiliyor. Vozol elektronik sigaraların gerek görünümü gerekse aroma çeşitliliği fazla sayıda olup, her kullanıcının beklentilerini karşılayacak niteliklerdedir. Vozol elektronik sigara modellerinin Puff serileri genel olarak kullan at tarzında tasarlanan sigara türüdür. Kullanımı basit ve pratik olan bu ürünleri ilk defa e-sigara kullanmak isteyen kişilerde rahatlıkla kullanabilir.

Vozol Puff 10000 veyahut 12000 gibi serilerin aroma sayıları her geçen gün artmakta olup, her kullanıcının damak zevkine hitap edebilmektedir. Ancak bu aromaların farklı tat ve aromalarda kullanıcılara sunulması artı bir özellik olup serinin tercih edilmesini olanaklı kılar. Vozol marka Puff serilerinin şık ve estetik tasarımlara sahip olması da ayrı bir tercih sebebi olarak karşımıza çıkar. Vozol serilerinin aroma çeşitliliği sayesinde ürünün kullanımı daha fazla olabiliyor. Genç nüfus da sadece aromaları deneyimlemek için dahi elektronik sigara Puff kullanımı yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir