1. Anasayfa
  2. Vozol

Vozolun Bittiğini Nasıl Anlarız?

Vozolun Bittiğini Nasıl Anlarız?
0

Elektronik sigara alanında lider marka olan Vozolun bittiğini nasıl anlarız? Bu soru sıklıkla Vozol marka e-sigara kullanmak isteyen kişilerin araştırdıkları konuların başında geliyor. Zira bu sigaraların likit kısımlarının bittiğini anlamak zor olabiliyor. Vozol markasının çok farklı türlerde ve aroma çeşitliliğinde sigaraları bulunuyor. Bu sigara türlerini kullanarak kişiler var olan sigara bağımlılıklarını azaltabiliyor yada tam anlamıyla bırakabiliyor.

Elbette tüm sigara bağımlıları için durum bu kadar kolay olmayabiliyor. İşte böyle durumlarda Vozol marka elektronik sigara aromalarından tütün içeriğine sahip olan aromayı seçmeniz sizin bir nebzede olsa gerçek sigara içiyormuş hissine kapılmanızı sağlayacaktır. Bu nedenledir ki, elektronik sigara satın almak istediğinizde o anki ruhsal durumunuza veyahut damak tercihlerinize uygun olan aroma seçeneğinin yer aldığı Puff serilere yönelmeniz mantıklı olacaktır. Vozol marka ürünlerin bittiğini anlamanız için aroma tadına özellikle bakmanız gereklidir.

Vozol ürünlerinin tadında acımsı bir tat ve bozulma hissettiğinizde ürünün likitinin bitmiş olabileceğini anlayabilirsiniz. Aynı zamanda ürünün Puff çekim kalitesinin de düşmesi sonucu nefes çekimi de azalacaktır. Üründen buhar çıkmayacaktır. Böylelikle Vozolun bitmiş olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Vozol Yeniden Dolum Yapabilir Miyim?

Geleneksel sigara kullanımı bir zaman sonra insanlarda belli bir bağımlılık yaratıyor. Bu bağımlılık her geçen gün insan sağlığı üzerinde ciddi deformasyonlar oluşturabiliyor. Özellikle kişinin akciğerlerinde ciddi manada sıkıntılar meydana gelebiliyor. İşte bu gibi hastalıklara maruz kalmamak adına kimi kişiler elektronik sigaraya geçiş yapıyor. Böylelikle kendilerini daha az seviyelerde nikotin alımına alıştırarak sigarayı bırakma aşamasına geçiş yapıyor. Bu sürecin daha az sancılı şekilde geçmesi için kişilerin mutlak suretle yardımcı bir ürüne gereksinimi oluyor.

Elektronik sigaralar da işte bu noktada devreye girerek kişilerin sigara bağımlılığından kurtulma aşamasında destek ürün olarak karşımıza çıkıyor. Vozol elektronik sigara markası bu hususta kullanıcılarına daha az %5 oranında nikotin desteği sunan cihazları tasarlayarak sürece destek olabilmektedir. Elektronik sigara kullanımı yapmak isteyen ve bu süreci bu sigara ile kolay şekilde geçirmek isteyen kişiler ilk olarak Vozol başlangıç setleriyle bu sürece devam edebilirler.

Vozol marka ürünler farklı modellerde ve kullanım özelliklerinde olabiliyor. Yalnız Puff serileri kullan at formunda olan ürünler olması sebebiyle pratik bir kullanıma sahiptir. Tek kullanım vadeden bu sigara türlerini deneyimleyerek ürünler ve aromalar hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Tek kullanım ömrü olan bu serilerin yeniden dolumu mümkün değildir. Ancak kimi kullanıcılar farklı likit eklemek suretiyle cihaza harici bir dolum yapmak isteyebiliyor. Bu durum elbette tek kullanımlık olan cihazlara uygun olmadığından kullanılan cihazın da ömrü tükenebiliyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Vozol Nasıl Şarj Edilir?

Vozol ürünlerine uygun maliyetli likit dolumu yapmak isterken ürüne zarar verebileceğinizi unutmamalısınız. Zira likit maliyetinden kaçarken daha fazla maliyet içeren zarara uğramanız söz konusudur.

Vozolun Bitmiş Olabileceğini Anlamanın Yolları Nelerdir?

Vozol Puff ürünleri için rahatlıkla bu ürünler kullan at formunda olan sigara türüdür diyebilmemiz mümkündür. Bu ürünlere yeniden likit dolumu yapılması ürünün tasarımı nedeniyle uygun olmamaktadır. Lakin bu ürünleri ilk kez denemek isteyen kişiler Vozolun bitmiş olma ihtimalini anlayabilmenin yollarını arıyor. İşte Vozolun bittiğini gösteren işaretler şu şekildedir:

  • Vozol ürünün üzerinde yer alan dijital ekran takibi yapılarak likit seviyesi kontrolü yapılabilir. Böylelikle kullanıcı ürünün Puff süresini, miktarını da rahatlıkla takip edebilir.
  • Bir diğer işaret ise ürünün aromasının eskisi gibi lezzetli bir tat vermemesidir. Üründen yanık kokusu gelebilir ve bu şekilde de likitin bittiğini anlayabilirsiniz.

Tüm bu işaretler Vozolun bittiğini nasıl anlarız sorusuna yanıt niteliğindedir. Vozol Star 6000 puff serilerinde Puff ömrü 6000 nefes çekimi ile sınırlıdır. Bu genel olarak ürünün likit seviyesinin ortalamak 11 veya 12 günde aşağıya çekildiğini bizlere gösterebilir. Elbette üründen gelen yanık kokusu her zaman likit bitmesine işaret değildir. Eğer ki ürünün likitini yeni doldurmuşsanız üründen gelen yanık kokusunun sebebi çok daha farklı bir durumdan kaynaklanmaktadır diyebiliriz.

Vozol Kullanımı Ne Kadar Gidiyor?

Elektronik sigara kullanımının günden güne artış göstermesi bu alanda lider olan Vozol markasının da farklı aromalarla harmanlanmış farklı Puff serilerini oluşturmasını sağlıyor. Vozol kullanımının ne kadar süreceği veyahut ortalama kaç gün kullanılabilir olduğu kullanıcıya bağlı olarak değişen bir durumdur. Vozol markasının tasarladığı her bir ürünün likit ve performans kapasitesi farklılık gösterebilir. Kullanıcı üründen almayı beklediği verime ve ayrıca istediği performans düzeyine göre cihaz seçimi yapmalıdır.

Vozol marka Puff serilerinin 6000 veyahut 10000 yada 12000 serilerinin her birinin kullanım süresi ve pil ömrü, aroma seçenekleri gibi özellikleri birbirlerinden farklıdır. Dolayısıyla Vozol kullanım süresinin Puff kalitesiyle de ilgisi olduğunu söyleyebiliriz. Vozol 6000 Star Puff için kulanım süresi olarak 12 gün belirlenmiş olsa da yine de bu süre kullanıcının günde kaç kez Puff çekimi yapmasına da bağlıdır. Ayrıca Puff 10000 serisinin yaklaşık olarak 15 veya 20 günlük kullanım süresi bulunur.

Bu durum da elbette kullanıcının ürünü kullanım şekliyle ve süresiyle ilgilidir. Ancak her zaman uzun zamanlı keyifli bir vaping yapılmak istendiğinde mutlaka Orijinal Vozol satın almayı tercih etmelisiniz. Zira Orijinal Vozol aromaları ve Puff çekim kaliteleri orijinal ürünlerde oldukça yüksektir.

Vozol 10000 Puff Şarjı Ne Kadar Gider?

Vozol elektronik sigara serilerinin her birinin özellikleri ve aromaları farklı olabildiği gibi bu ürünlerin şarj süreleri de birbirinden farklıdır. Vozol Puff 10000 Serisinin şarj süresi ortalama olarak kişiye 1,5 gün yada 2 gün dayanabiliyor. Anca ürünün şarjı Type-C olduğu için kolaylıkla şarjı her ortamda yapılabiliyor. Ancak cihazın tam şarj olma süresi ortalama 40 ile 45 dakika içinde tamamlanabiliyor. Her bir cihazın şarj olma süresi ve ürünün kullanım süresi farklılık gösterdiği için Vozol forum sayfalarına yönelebilirsiniz. Zira bu forum sayfalarında cihazların özellikleri ve şarj süreleri hakkında detaylı bilgilere yer veriliyor.

Vozolun bittiğini nasıl anlarız soruları da ayrıca bu ürünle ilgili hiçbir şekilde bilgi sahibi olmayan kişilerin sormuş oldukları sorulardır. Forum sayfalarında bu konuyla ilgili de açılmış forumlar vardır. Eğer ki ilk defa Vozol marka e-sigara kullanımı yapacaksanız ve bu konuda detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Vozol forumlarına giriş yapmanız gereklidir. Tüm Vozol ürün bilgileri ve puff serilerinin aromalarını da bu sayfalarda inceleyebilirsiniz.

Vozol siparişi vermek isterseniz, aynı gün kargo fırsatıyla ürünleri sunan Vozol Center web sitesini tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir